wtorek, 2 września 2014

André Schürrle

Witam =)


Wczoraj dostałam 2 listy. W jednym z nich znajdował się autograf, na który powiem szczerze straciłam nadzieję. Myślałam, że kartki się już wyczerpały, ale jednak udało się. Przynajmniej jedna miła niespodzianka na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
André Schürrle- (ur. 6 listopada 1990 w Ludwigshafen  am Rhein) niemiecki piłkarz, występujący na pozycji napastnika, reprezentant Niemiec. Zagrał w meczu Euro 2012 z Grecją, który Niemcy wygrali 4:2. 15 października 2013 roku, podczas meczu El. Mistrzostw Świata 2014 skrzydłowy zdobył trzy gole w meczu ze Szwecją. Mecz zakończył się zwycięstwem Niemiec 5:3. W półfinale MS 2014 trafił dwa razy pod rząd do bramki reprezentacji Brazylii, ustalając wynik na 7:0 (mecz zakończony wynikiem 7:1). (źródło)

Na autograf czekałam prawie 2 miesiące. Sposób jego zdobycia pewnie już każdy zna, ale w razie problemów chętnie pomogę, wystarczy napisać do mnie, używając formularza kontaktowego.

Uzupełnienie 13.03.2015
Od zdobycia mojego pierwszego autografu Andre Schurrle minęło już trochę czasu. Moja kolekcja powiększyła się od tamtej pory o 3 podpisy tego znakomitego piłkarza.

7 komentarzy:

Dziękuję za pozostawione komentarze :)