niedziela, 31 sierpnia 2014

Andreas Wellinger

Cześć =)

Wakacje dobiegają końca, dzisiaj ostatni sierpniowy post. Mam nadzieję, że rok szkolny nie zaburzy mojej aktywności na blogu, będę starała się wstawiać 2-3 posty tygodniowo. Autografów mi nie brakuje, mam jeszcze sporo do pokazania. Dzisiejszy post dotyczyć będzie młodego skoczka narciarskiego, którego zapewne każdy kojarzy. Swoje pierwsze zwycięstwo w Pucharze Świata odniósł na naszej polskiej ziemi w Wiśle.

Andreas Wellinger – niemiecki skoczek narciarski, reprezentant klubu SC Ruhpolding, członek kadry narodowej. Drużynowy złoty medalista Zimowych Igrzysk Olimpijskich Młodzieży 2012, brązowy medalista Mistrzostw Świata Juniorów 2013. (źródło)

Cieszę się bardzo z tego autografu, jak i z karty z dedykacją, może kiedyś uda mi się i na niej zdobyć autograf. Prośbę wysłałam 19 sierpnia, a odpowiedź dostałam po 10 dniach, także bardzo szybko. Dodam, że nie wysyłałam kuponu IRC. 

Podpis Andiego zdobyłam wysyłając list i kopertę zwrotną na adres: 
 Andreas Wellinger 
Biathlonzentrum 1
83324 Ruhpolding 
Germany 

Aktualizacja 22.05.15
Jakiś czas temu udało mi się zdobyć podpis Andreasa przez internet. Pewnie większość z Was zna już ten sposób, jednak ja nie będę podawać go publicznie. Jeśli komuś bardzo zależy, proszę żeby skontaktował się ze mną przez formularz kontaktowy :)

13 komentarzy:

Dziękuję za pozostawione komentarze :)