piątek, 29 sierpnia 2014

Grzegorz Daukszewicz

Cześć! =)

Cały dzień dopisuje mi dziś humor, a to wszytko związane jest z wizytą listonosza, który rano doręczył mi długo oczekiwany autograf. Opłacało się czekać te parę miesięcy! W kopercie znajdował się podpis wspaniałego, sympatycznego aktora, jednego z moich ulubionych. Możemy podziwiać go w serialu "Na dobre i na złe" w roli Adama, w najnowszej serii "Czasu honoru. Powstanie" wcieli się w rolę Twardego. 19 września w kinach odbędzie się premiera filmu "Miasto 44", w którym Grzegorz dostał rolę Mikiego.

Bardzo się cieszę z tego autografu- tym bardziej, że jest on z dedykacją. Oczywiście zaliczam go do wymarzonych. Kolejną sprawą, która mnie uszczęśliwia jest fakt, iż moja kolekcja autografów z serialu "Na dobre i na złe" się powiększa.Grzegorz Daukszewicz- (ur. 21 lutego 1985)- Warszawską Akademię Teatralną ukończył w 2010 roku. Na studiach zadebiutował rolą Sergiusza na scenie stołecznego Współczesnego w „Sztuce bez tytułu”.(źródło)

Aktor współpracujący między innymi z: Teatrem Studio, Teatrem Polonia.

Ważne daty w życiu aktora:
1985. 02. 21 - Data urodzenia (Warszawa)
2009. 12. 19 - Debiut teatralny (w roli Sergiusza w "Sztuce bez tytułu" w Teatrze Współczesnym w Warszawie)
2010 - Nagroda (Nagroda firmy Opus Film dla Najbardziej Obiektywnego aktora na XXVIII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi)
2010 - Wykształcenie - rok ukończenia studiów (Akademia Teatralna w Warszawie)(źródło)

Aktualizacja 19.04.2015
Jakiś czas temu na fanpage'u p. Grzegorza redakcja podała adres, na który można wysyłać listy.
 Grzegorz Daukszewicz
STUDIO GAMA
ul. Wichrowa 7b
04-682 Warszawa

14 komentarzy:

Dziękuję za pozostawione komentarze :)