piątek, 28 listopada 2014

Łukasz Piszczek

Cześć!

Dzisiaj, gdy wróciłam do domu po ciężkim dniu w szkole od razu mi się polepszyło, ponieważ na stole leżała moja koperta zwrotna. Po otwarciu radość była podwójna, bo wyszło na to, że adres, który znalazłam sama w Internecie okazał się być dobry! :) Samodzielne sukcesy cieszą według mnie najbardziej.


Łukasz Piszczek (ur. 3 czerwca 1985 w Czechowicach-Dziedzicach)– polski piłkarz grający na pozycji bocznego obrońcy. W przeszłości występował także jako napastnik i pomocnik. Jako junior występował najpierw w latach 2000–2001 w drużynie LKS Goczałkowice-Zdrój, a potem w latach 2001–2004 w Gwarku Zabrze. Od lipca 2010 roku, reprezentuje barwy Borussii Dortmund, drużyny z Zagłębia Ruhry. od 2007 roku jest reprezentantem Polski. Jego debiut w kadrze przypadł na spotkanie z reprezentacją Estonii. Rok później został powołany do kadry na Euro 2008. (źródło)

Jak już wyżej pisałam, autografy zdobyłam pisząc na prywatny adres p. Łukasza. Na odpowiedź czekałam 25 dni. Wysłałam 3 zdjęcia, więc jedno idzie na wymianę. Możecie je zobaczyć w zaaktualizowanej zakładce "Wymiana".

15 komentarzy:

Dziękuję za pozostawione komentarze :)