niedziela, 7 września 2014

KOMBII

Cześć =)

Dzisiaj szybki post, dotyczący autografu, który udało mi się zdobyć niedawno od znanego polskiego zespołu- KOMBII. Pewnie każdy z Was ich zna. Bardzo się cieszę, że posiadam ten autograf w swojej kolekcji.
Prezentuje się on tak:
Zespół KOMBII powstał wiosną 2003 roku z inicjatywy trzech członków zespołu Kombi: Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka oraz Jana Pluty. Zespół po raz pierwszy publicznie wystąpił w Wiśle, na specjalne zaproszenie Adama Małysza i jego Fundacji. Przełom 2003/2004 to praca nad materiałem na nową, premierową płytę. W tym celu zespół nawiązał współpracę z producentem muzycznym Rafałem Paczkowskim (realizator dźwięku, laureat Fryderyka 2003) i od marca zaczął nagrywanie płyty, która ukazała się we wrześniu 2004 roku. 6 Maja 2014r. miała miejsce premiera najnowszej płyty: "Wszystko jest jak pierwszy raz".(źródło)

Autograf zdobyłam pisząc na maila podanego na stronie http://www.fanklub.kombii.pl/kontakt.html

Mam nadzieję, że jutro zawitają do mnie nowe autografy. Ostatnio wysłałam sporo próśb, więc teraz trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość. Życzę Wam dobrego tygodnia i wypchanych skrzynek! :) 

6 komentarzy:

Dziękuję za pozostawione komentarze :)