czwartek, 31 lipca 2014

Maciej Kot

Cześć :)
Dzisiaj autograf, który był już na moim starym blogu, jednak tam była tylko jedna karta. Dziś w swojej kolekcji posiadam już 4 i myślę, że w przyszłości będę miała ich więcej, bo kto jak kto, ale wg mnie Maciek ma je cudownie projektowane! Kolejną motywacją do tego, aby dalej zbierać kartki z podpisami tego skoczka jest fakt, iż jest on moim ulubionym skoczkiem :)


Pierwszy autograf zdobyty dzięki napisaniu listu z prośbą i kopertą zwrotną na adres AZS Zakopane

Kolejne dwie, zdobyte również w ten sam sposób, ale wysłane na adres WagrafTeamu
(Nie mam pojęcia czy jeszcze odpisują)


I ostatnia karta- zdobyta dzięki wymianie z Kasią, której jeszcze raz bardzo dziękuję :) 

Maciej Kot- (ur. 19 czerwca w 1991 w Limanowej)- Reprezentant Polski w skokach narciarskich, zawodnik kadry A, trenowanej przez trenera Łukasza Kruczka. Swoją przygodę ze skokami rozpoczął w wieku 10 lat pod okiem trenera Kazimierza Długopolskiego. Srebrny medalista indywidualnie i dwukrotnie brązowy medalista drużynowo w Mistrzostwach Świata Juniorów (rok 2008 i 2009). W kadrze seniorów zadebiutował w wieku 15 lat w zawodach drużynowego Pucharu Świata w Lahti, powołany przez trenera Hannu Lepisto. Trzykrotnie wygrywał konkursy Letniej Grand Prix (indywidualnie w Wiśle i Hinzenbach oraz drużynowo w Hinterzarten). W Pucharze Świata najwyższą dotychczasową lokatą było indywidualnie 5. miejsce (dwukrotnie w sezonie 2012/2013) oraz 2. miejsce drużynowo (także sezon 2012/2013). (źródło)

Adres:
Klub Sportowy AZS Zakopane
ul. 3 Maja 5
34-500 Zakopane


Uzupełnienie 19.08.2014 
Wczoraj listonosz doręczył mi list od Polskiego Związku Narciarskiego. Nie spodziewałam się, że w ogóle dostanę odpowiedź, a tu takie zaskoczenie. Dostałam kartkę Maćka, której brakował mi w mojej kolekcji, z czego bardzo się ucieszyłam.

 
Pisałam na adres:
Polski Związek Narciarski
ul. Mieszczańska 18/3
30-313 Kraków

Wysłałam: 06.02.2014
Otrzymałam: 18.08.2014

7 komentarzy:

  1. super ;) to że podajesz adresy bardzo mi się przyda bo mam zamiar zacząć wysyłać prośby
    Też mam autograf Maćka tyle że na kartce w zeszycie zdobyty osobiście po meczu gwiazd http://instagram.com/p/odD7yqpsl7/?modal=true (dłuuugo się nastałam żeby się do niego dopchać po zdjęcie i podpis..nie pomógł fakt że jestem wolontariuszką w hospicjum dla którego grają..dziewczyny aż za nim piszczały)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja również dziękuję za bardzo udaną wymianę :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze :)