sobota, 26 lipca 2014

Justyna Kowalczyk

Cześć :) Dzisiaj pokażę Wam autograf naszej wspaniałej królowej zimy. Pani Justyna jest dla mnie autorytetem. Biegi narciarskie oglądam odkąd tylko pamiętam, zawsze trzymam za nią kciuki.
To niesamowita osoba, robi to co kocha, pokonuje życiowe trudy, walczy i nie poddaje się.
Uwielbiam ją nie tylko za to, jakim jest sportowcem, ale jakim jest człowiekiem w życiu prywatnym.
Mimo tego, co przeżyła rok temu postanowiła dalej trenować. Kolejna sprawa- zdobycie złotego medalu na IO, mimo chorej nogi- coś niesamowitego! Myślę, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy!

Justyna Maria Kowalczyk (ur. 19 stycznia 1983 w Limanowej) – polska biegaczka narciarska, mistrzyni i multimedalistka olimpijska, mistrzyni i multimedalistka mistrzostw świata, czterokrotna zdobywczyni Pucharu Świata w biegach narciarskich. Jedna z dwóch biegaczek narciarskich w historii tej dyscypliny (obok Finki Marjo Matikainen), które zdobywały Puchar Świata trzy razy z rzędu. Jedyna zawodniczka, która 4 razy z rzędu zwyciężyła w prestiżowym cyklu Tour de Ski. (źródło)

Autograf zdobyłam wysyłając do Pani Justyny list z prośbą i kopertę zwrotną na adres: 

Justyna Kowalczyk
ul. Kasina Wielka 92
34-741 Kasina Wielka 

 Uzupełnienie 19.08.2014
Wczoraj listonosz doręczył mi pewien list. Na początku zastanawiałam się od kogo on może być, myślałam, że od jakiegoś aktora, do którego prośby wysyłałam w czerwcu, jednak na stemplu widniał "Kraków", a do Krakowa wysyłałam tylko jeden list. Wtedy dopiero zorientowałam się, że jest to koperta zwrotna, którą wysłałam do Polskiego Związku Narciarskiego. Po otworzeniu ujrzałam kartę Justyny Kowalczyk z serii Fischera, z czego bardzo się ucieszyłam :) 

Pisałam na adres:
Polski Związek Narciarski
ul. Mieszczańska 18/3
30-313 Kraków

Wysłałam: 06.02.2014
Otrzymałam: 18.08.2014

7 komentarzy:

Dziękuję za pozostawione komentarze :)