poniedziałek, 8 czerwca 2015

Julia Pogrebińska

Cześć!

Będąc w szkole weszłam sobie na Facebook'a i widziałam u kogoś, że dostał odpowiedź od Julii Pogrebińskiej. Niedawno wysyłałam list, więc także spodziewałam się jej autografu. I tak też się stało. Bardzo się z niego cieszę, bo moim drugim celem, oprócz tego, o którym pisałam w poprzednim poście, jest zebranie podpisów od aktorów z obsady "Pierwszej miłości". Zdjęcia już jakiś czas temu zostały wywołane. Myślę, że niedługo zacznę je wysyłać :)
 Julia Pogrebińska urodziła się 16 lipca 1984 roku w Ałma-Acie w Kazachstanie. w wieku 17 lat przeprowadziła się do Polski, do Krakowa, gdzie studiowała na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku kulturoznawstwo międzynarodowe. w 2007 roku rozpoczęła naukę w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego, w klasie mistrzowskiej Krzysztofa Globisza. (źródło)

Autograf zdobyłam wysyłając list z prośbą, kopertę zwrotną i zdjęcie na adres:
Julia Pogrebińska
Agencja Strefa101
ul. Puławska 51/10
02-508 Warszawa
Czas oczekiwania:
Od 22.05.15 do 08.06.15

13 komentarzy:

 1. Gratulacje! Ja też mam taki cel zdobycia autografy od aktorów z "Pierwszej Miłości". Teraz obecnie trzeba wysyłać na adres Agencji ZA :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :)
  U mnie też dzisiaj Julia :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje ;)

  http://autographsandthoughts.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :>
  http://autografymarcela.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję autografów. Co powiesz na wzajemne komentowanie notek i dodanuw do linków? Pozdrawiam i zapraszam na mój blog blizejgwiazd.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Do obserwowanych dodałam, a co do komentowania notek- nie ma sprawy :) Jak tylko pojawi się u Ciebie nowy post, to odwiedzę bloga.

   Usuń
 7. Gratuluję i zapraszam do mnie :) http://autografy-maryni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze :)