środa, 24 czerwca 2015

Andrzej Stękała

Hej!

Przez dłuższy czas nie wstawiałam nic na bloga, ale za to wysyłałam dużo listów. Dzisiaj dostałam odpowiedź od reprezentanta kadry juniorskiej, wicemistrza Polski w ostatnim sezonie- Andrzeja Stękały. Dla tak młodego zawodnika stać na podium obok dwukrotnego mistrza olimpijskiego to pewnie wspaniałe uczucie. Życzę mu jak najlepiej, oby wytrwale dążył do celu!
 
Andrzej Stękała (ur. 30 czerwca 1995) – polski skoczek narciarski. Zwycięzca zawodów FIS Cup w skokach narciarskich 2014/2015. Znalazł się w składzie kadry juniorów reprezentacji Polski na sezon 2014/2015. Regularnie występował w tym sezonie w zawodach FIS Cup, czterokrotnie wygrywając, trzykrotnie zajmując drugie i raz trzecie miejsce i ostatecznie wygrywając cały cykl. (Wikipedia)

Do Andrzeja wysłałam list, kopertę zwrotną i 3 zdjęcia. Dodatkowo dostałam od niego podpisaną pamiątkę, którą możecie zobaczyć pod zdjęciami. Pisałam na adres prywatny, więc niestety nie mogę go tu podać.

Aktualizacja 01.04.2016
Bardzo często dostaję od Was prośby o podanie adresu Andrzeja. Ostatnio na swoim Facebook'u Andrzej napisał gdzie możecie wysyłać swoje listy :)
Andrzej Stękała
Dzianisz 271a
34-514 Dzianisz

13 komentarzy:

Dziękuję za pozostawione komentarze :)