środa, 7 stycznia 2015

Stefan Kraft

Cześć!

Pewnie wszyscy, którzy są kibicami skoków narciarskich oglądali wczorajszy konkurs TCS. Jak już zapewne wiecie 63. edycję tego właśnie turnieju wygrał Austriak Stefan Kraft. Młody skoczek prezentuje się naprawdę dobrą formą w tym sezonie. Oprócz tych szczęśliwych chwil mogliśmy również zobaczyć wczoraj bardzo groźnie wyglądający upadek Simona Ammanna, któremu po skoku na 136m rozjechały się narty i mocno uderzył głową o twardo ubity zeskok. 3mam kciuki za Simiego i życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia! Wracając do autografów triumfatora 63. TCS- prezentują się one tak:

Stefan Kraft (ur. 13 maja 1993 w Schwarzach im Pongau) – austriacki skoczek narciarski, reprezentant klubu SV Schwarzach. Czterokrotny medalista mistrzostw świata juniorów, w tym indywidualny wicemistrz oraz drużynowy mistrz świata z 2011 roku z Otepää. Zwycięzca 63. Turnieju Czterech Skoczni. (źródło)

Oba podpisy zdobyłam wysyłając prośbę i kopertę zwrotną na adres:
Austrian Ski Federation
Olympiastr. 10
6020 Innsbruck
Austria
Pisząc na ten adres, kupon IRC nie jest wymagany

Uzupełnienie 13.03.2015
W tym tygodniu otrzymałam autograf od Stefana na nowej karcie Fischer. Bardzo się cieszę z kolejnego podpisu od tego skoczka. Również zdobyłam go przez AZN.

10 komentarzy:

Dziękuję za pozostawione komentarze :)