piątek, 15 stycznia 2016

Olga Bołądź

Hej!

W końcu mam trochę wolnego czasu, aby dodać autograf na bloga. W najbliższym czasie postaram się nadrobić zaległości. Mam nadzieję, że w pełni wykorzystam czas ferii, a moim priorytetem jest pisanie listów. Biorę się do pracy! :) 

Dziś chciałabym zaprezentować Wam autograf, który wygrałam jakiś czas temu na Facebooku. Podpis należy do znanej polskiej aktorki- Olgi Bołądź. Znamy ją z filmów takich jak "Nad życie", "Służby specjalne", "Słaba płeć?" oraz seriali "Skazane", "Czas honoru", czy chociażby z gościnnego występu w "Komisarzu Alexie"- i to właśnie z tym serialem związany był konkurs organizowany przez fanpage Olga Bołądź - Official Fan Club.
Olga Bołądź (ur. 29 lutego 1984 w Toruniu) – polska aktorka filmowa i teatralna. W 2007 ukończyła PWST w Krakowie. W tym samym roku, jeszcze w trakcie studiów złożyła podanie o półroczne stypendium na wyjazd do Barcelony, gdzie zagrała w przedstawieniu dyplomowym „Dell Arte no es trista”. Następnie studiowała na akademii imienia Stelli Adler (Stella Adler Academy of Acting and Theatre) w Los Angeles. Aktorka włada kilkoma językami: angielskim, włoskim i hiszpańskim. Uczy się rosyjskiego. (Wikipedia)

Jeśli Wy też chciecie zdobyć autograf Pani Olgi, wystarczy, że wyślecie prośbę na adres:
Knock Knock Actors
ul. Chełmska 19/21
00-724 Warszawa
pok. 405, IV piętro
(Dla P. Olgi Bołądź)

18 komentarzy:

Dziękuję za pozostawione komentarze :)