wtorek, 22 grudnia 2015

Mariusz Wlazły

Cześć!

Na moim blogu dość rzadko pojawiają się posty z autografami siatkarzy. Mimo, że uwielbiam siatkówkę w mojej kolekcji nie mam zbyt dużo podpisów osób związanych z tą dyscypliną. Może czas to zmienić? Niemniej jednak te kilka podpisanych zdjęć i kart bardzo mnie cieszy. Niedawno udało mi się zdobyć autograf świetnego polskiego siatkarza, jakim jest Mariusz Wlazły. Pan Mariusz w tym roku dołączył do ekipy Eve-nement Teamu i właśnie tam kierowałam swoją prośbę. Bardzo się cieszę z tak świetnego autografu :) 
Mariusz Łukasz Wlazły (ur. 4 sierpnia 1983 w Wieluniu) – polski siatkarz, grający na pozycji atakującego; reprezentant Polski. 21 września 2014, wraz z reprezentacją Polski, wywalczył złoty medal Mistrzostw Świata 2014. Na tym turnieju został uznany za najbardziej wartościowego zawodnika (MVP), a także za najlepszego atakującego. Tego samego dnia ogłosił zakończenie kariery reprezentacyjnej. (Wikipedia)

W zakładce wymiana pojawiły się dwa nowe autografy. Jeśli macie jakiekolwiek pytania- zapraszam do kontaktowania się ze mną przez formularz kontaktowy, postaram się odpowiedzieć najszybciej jak jest to możliwe. Chciałabym również podziękować Wam za 36 000 wyświetleń, które pojawiły się wczoraj na moim blogu. Szczerze mówiąc, gdy zakładałam bloga nie spodziewałam się, że kiedykolwiek osiągnę taką liczbę. To bardzo motywujące!

17 komentarzy:

 1. Gratuluję :)
  http://autografy-dawida123.blogspot.com/2015/12/32-marcin-jedrych.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i zapraszam do siebie ;))
  http://limonje.blogspot.com/2015/12/350isabel-allende.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje ! :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2015/12/14-michael-neumayer.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję!
  Dodałem Twój blog do mojej listy, liczę na to samo z Twojej strony :)
  http://autografyipamiatkisportowe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Tobie również życzę Wesołych Świąt! :)

   Usuń
 6. Gratulacje! ;)
  Wesołych Świąt! ;)

  Zapraszamy na nowy wpis:
  http://siwat-agrafek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze :)